Od 16.3.2018 spouštíme osobní odběr v sídle naší společnosti. Vzhldem k tomu, že se nejedná o klasickou prodejnu pouze sklady zboží bude možné vyzvednout po telefonické domluvě. Zatím nebude možný nákup přímo na místě. 

Platba za zboží proběhne buď převodem na účet nebo platební kartou při osobním odběru. Nepřijímáme hotovost. Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že Vám alespoň tímto krokem zpříjemníme nákup zboží na našem e-shopu.

Tým Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

Autosedačka Transformer T Sweet Curry 15-36kg 2017

Kód:i160_TFM0979T
Výrobce:Concord 2016
Dostupnost:72 hodin
Ušetříte:512 Kč (7%)
 ks Běžná cena: 6 915 Kč
Cena: 6 403 Kč
Autosedačka Concord Transformer T znamená pro Vaše dítě bezpečí, které roste s dítětem jedním dotykem tlačítka. - váhová kategorie: 15-36 kg (3-12 let) - skupina II / III - nastavitelná šířka a výška ramenních chráničů díky systému VARIOSIZE - nastavování výšky opěrky hlavy a také chrániče ramen jsou kontinuálně nastavitelné, s pneumatickou podporou a po stisknutí tlačítka - TWINFIX systém zabezpečuje nastavení ideálního sklonu sedáku autosedačky pro komfort sezení i spaní - díky bezpečnostním pásem a systému ISOFIX je k sedadlu auta bezpečně připevněna - ochrana proti bočnímu nárazu pomocí popruhů a třívrstvému bezpečnostnímu krytu - vodiče popruhů se odepnou stiskem tlačítka, automatické uzamykání - kompletně uzavřené sedadlo poskytuje výjimečnou ochranu při bočním nárazu - odnímatelný potah lze prát v pračce Rozměry autosedačky (š x d): 45 x 45 cm a výška autosedačky je nastavitelná od 63 až do 82 cm Váha autosedačky: 7,5 kg Vhodná pro děti od 3 do 12 let a s hmotností do 36 kg Výhody autosedačky: měkká sedací část díky pěnové vycpávce, variabilní a komfortní systém nastavení sedačky, třívrstvá boční ochrana před nárazem
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat