Nově zavádíme osobní odběr na Praze 10 bez poplatku.

Nově je zařazen do nabídky osobní odběr na Praze 10.

Zboží si budete moci osobně vyzvednout u nás v sídle firmy. Vzhledem k tomu, že ses jedná pouze e-shop nelze si zboží prohlédnout a poté zaplatit. Prostory k tomuto zatím nejsou přizpůsobeny.

Objednané zboží je nutné uhradit na základě zaslané zálohové faktury. Poté bude domluven osobní odběr Vámi objednaného a zaplaceného zboží.

Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o pilotní verzi, na možnosti plného osobního odběru se neustále pracuje, Vám tímto děkujeme za pochopení a doufáme, že Vám tímto zpříjemníme nákupy u nás.

Příjemné nákupy na e-shopu Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

Avionaut autosedačky

Avionaut - autosedačky, dětské autosedačky, autosedačky s Isofixem

Avionaut autosedačky byly vyvinuté ve spolupráci s designéry a konstruktéry se zkušenostmí v leteckém průmyslu. Cílem značky Avionaut bylo, vyvinout absolutně bezpečnou a co nejpohodlnější dětskou autosedačku. Avionaut autosedačky jsou ergonomické a rostou s Vaším dítětem, aby se přizpůsobyly potřebám dítětev každém okamžiku.

Design

Při navrhování Avionaut autosedaček byl kladen důraz nejen pohodlí a bezpeční, ale také na celkový vzhled autosedačky. Autosedačky Avionaut se vyznačují funkčním a chytrým designem.

Bezpečnost

Autosedačky jsou navrženy podle principu "tvdrá skořápka, jemná uvnitř". Každá autosedačka je vyrobena ze zpláštěodolného materiálu, který byl vyroben tak, aby vytvořil nejvyšší ochranu proti nárazu. Výplňautosedaček Avionaut je zhotovena zmateriálu - polystyrenové EPP a EPS, které dokážou vstřebat otřesy nebo nárazy.

Autosedačky Avionaut

 

https://www.bejbyboom.cz/autosedacka-evolvair-9-36-bezovo-ruzova/

Hodnocení obchodu na Zboží.cz