Od 16.3.2018 spouštíme osobní odběr v sídle naší společnosti. Vzhldem k tomu, že se nejedná o klasickou prodejnu pouze sklady zboží bude možné vyzvednout po telefonické domluvě. Zatím nebude možný nákup přímo na místě. 

Platba za zboží proběhne buď převodem na účet nebo platební kartou při osobním odběru. Nepřijímáme hotovost. Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že Vám alespoň tímto krokem zpříjemníme nákup zboží na našem e-shopu.

Tým Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

Avionaut autosedačky

Avionaut - autosedačky, dětské autosedačky, autosedačky s Isofixem

Avionaut autosedačky byly vyvinuté ve spolupráci s designéry a konstruktéry se zkušenostmí v leteckém průmyslu. Cílem značky Avionaut bylo, vyvinout absolutně bezpečnou a co nejpohodlnější dětskou autosedačku. Avionaut autosedačky jsou ergonomické a rostou s Vaším dítětem, aby se přizpůsobyly potřebám dítětev každém okamžiku.

Design

Při navrhování Avionaut autosedaček byl kladen důraz nejen pohodlí a bezpeční, ale také na celkový vzhled autosedačky. Autosedačky Avionaut se vyznačují funkčním a chytrým designem.

Bezpečnost

Autosedačky jsou navrženy podle principu "tvdrá skořápka, jemná uvnitř". Každá autosedačka je vyrobena ze zpláštěodolného materiálu, který byl vyroben tak, aby vytvořil nejvyšší ochranu proti nárazu. Výplňautosedaček Avionaut je zhotovena zmateriálu - polystyrenové EPP a EPS, které dokážou vstřebat otřesy nebo nárazy.

Autosedačky Avionaut

 

https://www.bejbyboom.cz/autosedacka-evolvair-9-36-bezovo-ruzova/

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat