LOVI Dynamický silikonový dudlík

Kód:3018719
Výrobce:Canpol babies
Dostupnost:skladem
:
 ks
Cena: 39 Kč

 

Dynamický dudlík Lovi vyrobený z nestejnorodých vrstev silikonu v průběhu krmení modifikuje svůj tvar (prodlužuje se), přizpůsobuje se rytmu a síle sání dítěte podobně jako matčin prs při kojení. Systém vnitřních otvorů vytvořených podle modelu laktačních kanálků reguluje (zpomaluje) průtok pokrmu a stimuluje dítě k aktivnímu sání. 
Umožňuje kombinovat kojení a krmení z láhve. 

Dynamický dudlík Lovi ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní dítěte

• Aktivní sání - dynamický dudlík a láhev Lovi jsou projektovány tak, aby „naučily” dítě při sání aktivně pracovat stejně jako při kojení, což stimuluje správný vývoj celé ústní dutiny. Profilovaný tvar láhve LOVI umožňuje správný způsob držení a láhev se může pohybovat shodně s rytmem a silou sání dítěte. 

• Vývoj řeči – výzkumy neurologopedů dokazují, že aktivní sání stimuluje místa, která se podílí na rozvoji řeči, dynamický dudlík Lovi umožňuje aktivní trénink těchto míst již od prvních dnů života. 

• Zdravý skus – široká, ústy dítěte snadno uchopitelná základna dudlíku Lovi se v průběhu krmení nedeformuje, podporuje rozvoj přirozeného, správného skusu a vytváří pěkný úsměv Vašeho dítěte. 

• Správné dýchání – tvar dudlíku Lovi vyžaduje správné přiložení rtů a učí dítě správně dýchat nosem. 

• Protikolikový dudlík – unikátní systém odvzdušňování dudlíku minimalizuje možnost vzniku dětské koliky. 


Návod k obsluze:
Před každým použitím dudlík důkladně umyjte a poté sterilizujte v parním/elektrickém sterilizátoru nebo ve vařící vodě (asi 5 minut). Před každým použitím dudlík důkladně zkontrolujte, zejména v období, kdy již dítěti vyrostou zoubky. Poškozený dudlík vyměňte za nový. Neutahujte víčko s dudlíkem příliš silně – dudlík se pak nemůže správně odvzdušňovat. Tvrdá voda, ovocné šťávy nebo čaj mohou dudlík zabarvit nebo zanechat usazeniny, což však nemění jeho vlastnosti. Dudlík je možné umývat v myčce nádobí. Z bezpečnostních a hygienických důvodů a z důvodu změny nároků dítěte na velikost průtoku dudlíku doporučujeme jeho výměnu po 2 měsících

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! 
Nikdy nepoužívejte k sterilizaci chemické prostředky, které nejsou k tomuto účelu určeny. 
Nikdy nezvětšujte otvory v dudlíku, můžete způsobit zničení dudlíku a zadušení dítěte drolícím se materiálem. 
Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. 
Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu, aby jste předešli opaření dítěte. 
Nepodávejte dítěti dudlík jako šidítko. 
Nezapomeňte, že trvalé nebo dlouhodobé podávání slazených nápojů můžete způsobit vady zubní skloviny dítěte. 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat