Nově zavádíme osobní odběr na Praze 10 bez poplatku.

Nově je zařazen do nabídky osobní odběr na Praze 10.

Zboží si budete moci osobně vyzvednout u nás v sídle firmy. Vzhledem k tomu, že ses jedná pouze e-shop nelze si zboží prohlédnout a poté zaplatit. Prostory k tomuto zatím nejsou přizpůsobeny.

Objednané zboží je nutné uhradit na základě zaslané zálohové faktury. Poté bude domluven osobní odběr Vámi objednaného a zaplaceného zboží.

Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o pilotní verzi, na možnosti plného osobního odběru se neustále pracuje, Vám tímto děkujeme za pochopení a doufáme, že Vám tímto zpříjemníme nákupy u nás.

Příjemné nákupy na e-shopu Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

KAARSGAREN 2v1 Zelené prostěradlo a chránič matrace 70x140cm

Kód:1563
Výrobce:KAARSGAREN
Dostupnost:3 - 5 dní
 ks
Cena: 523 Kč

Zelené prostěradlo vyrobené z Tenclu®. Tencel® je přírodní materiál na bázi celulosy získané z eukalyptových stromů. Má 3 krát větší absorpční schopnost než bavlna. Má výborné termoregulační schopnosti, je přirozeně antibakteriální a hedvábně hladký. Chránič je ze 100 % polyurethanu, který je nepropustný, proto zaručuje výbornou ochranu matrace, přitom je prodyšný a tak nepůsobí nadměrné pocení. Rozměr prostěradla je 70 x 140 cm. Praní na 60°C. Popis výrobku - 2v1 prostěradlo a chránič matrace: - Kvalitní chránič matrace ušitý jako prostěradlo do gumy. - Vnější strana Tencel®, vnitřní strana 100% polyuretan. - Praní na 60°C. - Tencel® má vysokou savost, je antibakteriální a termoregulační. - Vyrábíme v ČR. - Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o. Rozměr: 70 x 140 cm. Složení: povrch - Tencel®, chránič - 100% polyuretan.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz