Nově zavádíme osobní odběr na Praze 10 bez poplatku.

Nově je zařazen do nabídky osobní odběr na Praze 10.

Zboží si budete moci osobně vyzvednout u nás v sídle firmy. Vzhledem k tomu, že ses jedná pouze e-shop nelze si zboží prohlédnout a poté zaplatit. Prostory k tomuto zatím nejsou přizpůsobeny.

Objednané zboží je nutné uhradit na základě zaslané zálohové faktury. Poté bude domluven osobní odběr Vámi objednaného a zaplaceného zboží.

Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o pilotní verzi, na možnosti plného osobního odběru se neustále pracuje, Vám tímto děkujeme za pochopení a doufáme, že Vám tímto zpříjemníme nákupy u nás.

Příjemné nákupy na e-shopu Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

KAARSGAREN Zateplená dětská deka šedo modrá s pejskem fleece bavlna

Kód:10809
Výrobce:KAARSGAREN
Dostupnost:3 - 5 dní
 ks
Cena: 365 Kč

Šedo modrá dětská deka s motivem pejska v provedení fleece s bavlnou. Rozměr deky je 75 x 100 cm. Z jedné strany je šedý fleece a z druhé modrá bavlna. Bavlna je 100% a fleece je s úpravou proti žmolkování. Deku je možné prát na 30°C. Popis výrobku dětská deka fleece bavlna: Kvalitní dětská deka oboustranná. Použití celoročně. Vnější strana fleece (100% polyester) s úpravou proti žmolkování, vnitřní strana bavlna (100% bavlna). Praní na 30°C. Rozměr cca 75 x 100 cm. Deka je navržená, vyrobená a atestovaná v ČR a vyhovuje výrobkům pro děti do tří let. Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o. Rozměr: 75 x 100 cm. Materiál: vrchní strana 100% polyester, vnitřní strana 100% bavlna

Hodnocení obchodu na Zboží.cz