Od 16.3.2018 spouštíme osobní odběr v sídle naší společnosti. Vzhldem k tomu, že se nejedná o klasickou prodejnu pouze sklady zboží bude možné vyzvednout po telefonické domluvě. Zatím nebude možný nákup přímo na místě. 

Platba za zboží proběhne buď převodem na účet nebo platební kartou při osobním odběru. Nepřijímáme hotovost. Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že Vám alespoň tímto krokem zpříjemníme nákup zboží na našem e-shopu.

Tým Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

Kočárek Mountain Buggy Urban Jungle V3 - Luxury edition Pepita

Kód:i160_UJPR-V3-73
Dostupnost:72 hodin
Ušetříte:1 599 Kč (7%)
 ks Běžná cena: 21 590 Kč
Cena: 19 991 Kč
Kočárek Urban Jungle V3 z kolecke Luxury Collection Výherca Reddot Award 2015 za dizajn. S tímto krásným všestranným kočárkem se Vám bude snadno jezdit jak ve městě, tak v terénu. Luxusní kolekce s koženými detaily. Součástí kočárku je přebalovací taška a držák na nápoje. - Nastavitelná kožená rukojeť - Nová parkovací brzda na rukojeti - Polohování opěrky zad až do vodorovné polohy - Úložný koš s nosností až 10 kg a praktickými přihrádkami - 12 palcová nafukovací kola, přední kolečko s možností aretace - Ještě lepší odpružení kol - Stříška "následující slunce" s pohodlným průzorem - Delší zádová opěrka - Odnímatelné kožené madlo - Nastavitelná opěrka na nohy - Skládání pouze jednou rukou Možné dokoupit: - Vanička CARRYCOT plus - pláštěnka - Sluneční clona - Adatér na připojení autosedačky - Koloběžka pro druhé dítě Pro děti od narození do 5 let Maximální nosnost 25 kg Váha 11,5 kg Šířka 63 cm
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat