Lžička na láhev LOVI 6+m

Kód:3002588
Výrobce:Canpol babies
Dostupnost:V pracovní dny zasíláme do 24 hodin
Barevné varianty:
 ks
Cena: 25 Kč

 Měkká lžička s větším otvorem je určena na láhve se širokým hrdlem a silikonové zásobníky. Obsahuje speciálně tvarovaný otvor, který umožňuje průtok pokrmu z láhve/zásobníku na lžičku. Lžička umožňuje velmi pohodlné a hygienické krmení prvními kašemi, polévkami nebo ovocnými přesnídávkami. Po stlačení zásobníku je porce pokrmu připravena na lžičce, po uvolnění stisku pokrm samovolně na lžičku nevytéká. Polévka nebo kaše z láhve se již nerozlije po stole, podlaze nebo oděvu dítěte tak, jako z misky. Doporučujeme používat na první kašovité pokrmy pro děti starší 4m+. 


Návod k obsluze:

Lžička není určena k podávání mléka, čaje nebo vody, protože tyto tekutiny vytékají příliš rychle. Před každým použitím lžičku důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách poškození vyměňte za novou. Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím lžičku důkladně umyjte v teplé vodě a příležitostně přelijte vařící vodou. 

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. Nikdy nezvětšujte otvor v lžičce, můžete způsobit její zničení a zadušení dítěte drolícím se materiálem. Přiložený kartáček je určen k čištění otvoru v lžičce.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat