Od 16.3.2018 spouštíme osobní odběr v sídle naší společnosti. Vzhldem k tomu, že se nejedná o klasickou prodejnu pouze sklady zboží bude možné vyzvednout po telefonické domluvě. Zatím nebude možný nákup přímo na místě. 

Platba za zboží proběhne buď převodem na účet nebo platební kartou při osobním odběru. Nepřijímáme hotovost. Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že Vám alespoň tímto krokem zpříjemníme nákup zboží na našem e-shopu.

Tým Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

Nosič dětí Boba Carrier 4G Wish to Build a Dream On limitovaná edice

Kód:i160_BC4-042-WBDO
Výrobce:Boba
Dostupnost:72 hodin
Ušetříte:230 Kč (7%)
 ks Běžná cena: 3 105 Kč
Cena: 2 875 Kč
Nosič dětí Boba Carrier 4G je následovníkem Boba Carrier 3G a je vhodný pro nošení miminka tak starších dětí. Nosič stačí používat v souladu s návodem. - integrovaná vložka pro miminka - ergonomický design zabezpečující přirozenou žabí polohu nohou - patentovaný systém opěrných pásů na nožičky a různé úpravy dělají s tohoto nosiče perfektního pomocníka pro vaši rodinu - praktický úchyt na kabelku na rameni, praktické kapsy na pásu - odnímatelný opěrný pás na nožičky - nosič lze přizpůsobit na kojení - je možné ho prát v pračce - dodatečné řemínky umožňují při zatažení rychlé a snadné kojení, případně jejich rozšířením poskytnete dítěti více prostoru na pohyb - elastické pásy udržují přebytečnou délku popruhu čistou a uklizenou - jednoduše nastavitelný hrudní popruh lze upravit posunutím nahoru nebo dolů, abyste si našli tu správnou pozici pro sebe i vaše děťátko - integrovaná kojenecká vložka snadno zapadne do dvou poloh, aby mohla růst spolu s vaším dítětem - multifunkční kapsy pro ukládání kreditních karet, mobilních telefonů a dalších nutných věcí, které je třeba mít po ruce Nosítko bylo testováno Mezinárodním Istituto pro dysplazii kyčelního kloubu (International Hip Dysplasie Institute) a schválil ho jako zdravé nosítko pro kyčelní klouby dítěte. Boky novorozence mají korektní podporu a jsou drženy v optimální pozici s nohama mírně vytočenými ven. To podporuje správný vývoj kyčelního kloubu velmi důležitého v prvních měsících života dítěte. Vhodné pro děti od 3,20 kg do 20 kg. Materiál: 100% organická bavlna, přezky z DuraFlex
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat