Od 16.3.2018 spouštíme osobní odběr v sídle naší společnosti. Vzhldem k tomu, že se nejedná o klasickou prodejnu pouze sklady zboží bude možné vyzvednout po telefonické domluvě. Zatím nebude možný nákup přímo na místě. 

Platba za zboží proběhne buď převodem na účet nebo platební kartou při osobním odběru. Nepřijímáme hotovost. Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že Vám alespoň tímto krokem zpříjemníme nákup zboží na našem e-shopu.

Tým Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

Postýlka s odnímatelným bokem Laura - přírodní

Kód:595244408665
Dostupnost:3 - 7 dní
 ks
Cena: 5 390 Kč

Dětská postýlka Laura je vyráběna z kvalitního bukového dřeva v nejvyšší možné kvalitě povrchové úpravy (broušení a lakování). Postýlka je vyráběna dle platných norem EU ČSN EN 716-1 a ČSN EN 716-2 na výrobky pro děti do 3 let. Povrchová úprava bezbarvým i barevným lakem vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky s lakovanou úpravou, pro děti do 3 let. PostýlkaLaura obsahuje bočnici, která lze standardně stáhnout, nebo zasunout pod postýlku, a rošt nastavitelný do pěti poloh. Nohy postýlky jsou předvrtány pro kolečka. Kolečka jsou součástí postýlky. Matrace není součástí postýlky. Zakoupením této postýlky získáte jistotu a bezpečí vašeho dítěte a možnost využití pro další přírůstek do rodiny a to i po několik generací. Rozměry postýlky Laura Vnitřní délka 120 cm Vnitřní šířka 60 cm Hloubka postýlky v horní poloze roštu 35 cm Hloubka postýlky ve spodní poloze roštu 61 cm Výška bočnice 87 cm Výška bočnice po stažení 68 cm Hmotnost ? kg Počet poloh roštu 5 Celková šířka postýlky 69 cm Celková délka postýlky 128 cm Výška čela od země bez koleček 96 cm Výška čela od země včetně koleček 101,5 cm

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat