Od 16.3.2018 spouštíme osobní odběr v sídle naší společnosti. Vzhldem k tomu, že se nejedná o klasickou prodejnu pouze sklady zboží bude možné vyzvednout po telefonické domluvě. Zatím nebude možný nákup přímo na místě. 

Platba za zboží proběhne buď převodem na účet nebo platební kartou při osobním odběru. Nepřijímáme hotovost. Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že Vám alespoň tímto krokem zpříjemníme nákup zboží na našem e-shopu.

Tým Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

Scarlett Dětská postýlka - Scarlett Dominik (borovice), st. bok - - přírodní - 120 x 60 cm

Kód:0719
Výrobce:Scarlett
Dostupnost:3 - 5 dní
Ušetříte:50 Kč (3%)
 ks Běžná cena: 1 800 Kč
Cena: 1 750 Kč

Dětská postýlka Dominik je vyráběna z kvalitního borovicového dřeva s kvalitní povrchovou úpravou. Postýlka je vyráběna dle platných norem EU ČSN EN 716-1 a ČSN EN 716-2 na výrobky pro děti do 3 let. Povrchová úprava bezbarvým i barevným lakem vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky s lakovanou úpravou, pro děti do 3 let. Postýlka Dominik obsahuje stahovací bok a rošt nastavitelný do dvou poloh. Stahovací mechanizmus je opatřen 4bodovým systémem na každé straně, což je zvláštností firmy Scarlett. Kolečka ani matrace nejsou součástí postýlky a musí se objednat zvlášť. Zakoupením této postýlky získáte jistotu a bezpečí vašeho dítěte a možnost využití pro další přírůstek do rodiny. Rozměry postýlky Dominik Vnitřní délka 120 cm Vnitřní šířka 60 cm Hloubka postýlky v horní poloze roštu 35 cm Hloubka postýlky ve spodní poloze roštu 61 cm Výška bočnice 87 cm Výška bočnice po stažení 71 cm Hmotnost 13 kg Celková šířka postýlky 66 cm Celková délka postýlky 125 cm Výška čela od země (bez koleček) 91 cm

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat