Nově zavádíme osobní odběr na Praze 10 bez poplatku.

Nově je zařazen do nabídky osobní odběr na Praze 10.

Zboží si budete moci osobně vyzvednout u nás v sídle firmy. Vzhledem k tomu, že ses jedná pouze e-shop nelze si zboží prohlédnout a poté zaplatit. Prostory k tomuto zatím nejsou přizpůsobeny.

Objednané zboží je nutné uhradit na základě zaslané zálohové faktury. Poté bude domluven osobní odběr Vámi objednaného a zaplaceného zboží.

Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o pilotní verzi, na možnosti plného osobního odběru se neustále pracuje, Vám tímto děkujeme za pochopení a doufáme, že Vám tímto zpříjemníme nákupy u nás.

Příjemné nákupy na e-shopu Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

Vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě a reklamace

1) V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 umožní provozovatel obchodu bejbyboom.cz nakupujícímu během 14ti kalendářních dnů od obdržení zboží toto zboží bez udání důvodu vrátit.

  • lhůta 14 dnů začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží
  • končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den
  • zboží musí být ve 14denní lhůtě vráceno v originálním a neporušeném obalu, v opačném případě má dodavatel právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu
  • pokud bylo zboží vyjmuto a vyzkoušeno má dodavatel právo na snížení původní ceny z důvodu, že zboží již nelze prodat jako nové, ale se slevou z důvodu poškozeného obalu nebo rozbaleného zboží.

2) Vracené zboží však musí být ve zcela původním stavu.

3) Před odesláním zásilky s vraceným zbožím je nakupující povinen na tuto skutečnost prodávajícího upozornit, nejlépe e-mailem. Na info@bejbyboom.cz a bez zbytečného odkladu zaslat na uvedenou adresu pro vrácení zboží.

4) Následně nakupující odešle vracené zboží doporučeně na adresu provozovny prodejce - Preko,spol. s r.o. - Bejbyboom, U Záběhlického zámku 48/13, 106 00 Praha 10

Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.

5) Při splnění těchto podmínek a po doručení zásilky prodávajícímu bude uskutečněno s nakupujícím finanční vypořádání -

  • vrácením hodnoty vraceného zboží na účet do 14 ti dnů od obdržení daného zboží

6) Veškeré náklady spojené s vrácením zboží a reklamací hradí nakupující.

 

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz