Vážení zákazníci,

Vzhledem k nastalé situaci a minimalizování rizika Vás žádáme, abyste co nejvíce využívali úhradu bankovním převodem. Nejen, že kurýr od Vás u zásilkoven a jiných společností nepřevezme hotovost, ale je platba pouze kartou je nejlepší volit variantu bankovního převodu, kde poté dojde jen k předání balíčku!!!

od 11.3.2020 do 31.3.2020 u nás probíhá akce na poštovné zdarma od 799,- Kč. Nechte si balíček od nás donést až ke dveřím a užívejte dne. 

Vzhledem k nařízením vlády a nejasné situaci co se týče výdejních míst budeme nuceni přistoupit k utlumení zásilek přes výdejní místa Zásilkovna. Z tohoto důvodu Vás v současné chvíli žádáme o využití kurýra.

Vám v současné době nabízíme Zásilkovna- kurýr po ČR. Parametry zásilek zůstávaji beze změny a cena je 79,- Kč převodem. V případě dobírky se jedná o částku 119,- Kč. 

Přejeme příjemné nákupy na www.bejbyboom.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

AKCE-DOPRAVA ZDARMA

Autosedačka Galaxyfix Pro Grey 9-36kg 2019 Petite&Mars

Kód:i160_829902
Výrobce:Petite&Mars
Dostupnost:72 hodin
Ušetříte:686 Kč (8%)
 ks Běžná cena: 8 413 Kč
Cena: 7 727 Kč
Nadčasová, pohodlná a bezpečná autosedačka GalaxyFix Pro je ideálním řešením pro děti tří skupin I / II / III, tj. 9-36 kg. Díky redukční vložce a originálnímu výškovému polohování se přizpůsobí menším i větším dětem. Pevná plastová konstrukce autosedačky je doplněna důmyslnou paměťovou pěnou, která zajišťuje dítěti nejen pohodlí, ale svou odolností vůči nárazům i bezpečnost. Na povrchu paměťové pěny je voděodolný potah. - Použití ve směru jízdy - Integrované 5 - bodové bezpečnostní pásy s polstrováním (použití 9-18 kg, 9 měsíců až 12 let) - 5 - bodové bezpečnostní pásy se ze sedačky neodstraňují, když jsou už děti větší, dají se pohodlně skrýt v autosedačce, nehrozí že se ztratí - Větší děti používají 3 - bodový bezpečnostní systém vozidla - Paměťová pěna pro největší pohodlí a bezpečnost dítěte i vůči bočnímu nárazu - Vysoce voděodolný potah - Redukční polštářek z paměťové pěny pro nejmenší děti - Autosedačka je vybavena systémem ISOFIX a TOP TETHER - 4 pozice sklonu - Jedinečné výškové polohování, při kterém se autosedačka přizpůsobuje nejen výškově, ale i do šířky (pohodlně se do autosedačky vejdou i větší děti) - Bezpečnost testována a schválena v české zkušebně Dekra
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat