Více hodnocení

Od 7.7.2020 bude znovu možnost si zboží osobně vyzvednout na naší adrese v Praze 10. Platba bude opět bankovní převodem nebo platební kartou při osobním odběru. Návod, jak se k nám dostat, kde přesně nás najdete bude uveden na našich stránkách a zaslán i emailem. 

Nejsme klasický obchod, ale zatím pouze jen výdejní místo.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné nákupy.

Bejbyboom.cz

 

 

 

 

 

Hodnocení Heuréka

Vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě

 

Vrácení a výměna zboží

Výměna nebo vrácení zboží jsou možné pouze u nepoužitého zboží a je možné je uplatnit po konzultaci s prodávajícím, nejpozději však do 14 dnů od převzetí zboží kupujícím - spotřebitelem . Zboží zaslané prodávajícímu na dobírku nelze akceptovat a nebude převzato. V takovém případě je kupující povinen svůj projev vůle o odstoupení od smlouvy doručit prodávajícímu nejpozději do 14.dne od převzetí věci (doporučujeme tak učinit nejlépe písemnou formou, která zajišťuje snazší prokazatelnost učiněného právního úkonu, kterým se smlouva ruší) a dále musí být zboží vráceno nepoškozené, kompletní, bez známek opotřebení, a s dokladem o koupi či jiným důkazem o zakoupení zboží.  Po vrácení zboží bude zákazníkovi vrácena cena zboží převodem na účet nejpozději do 30 pracovních dnů od okamžiku odstoupení. O úmyslu vrátit zboží zakoupené v našem obchodě nás prosím informujte e-mailem na info@bejbyboom.cz.

Upozorňujeme, že v případě nákupu firmy podnikatele se nevztahuje zákonná možnost vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě. Vrácení/výměna zboží se vztahuje pouze na nakupujícího tedy spotřebitele.

Prodejce musí vracené zboží obdržet maximálně 21 dnů od doby kdy bylo zboží převzato zákazníkem, a maximálně 7 pracovních dnů ode dne kdy, zákazník podal žádost o vrácení zboží.  Není možné, aby zákazník od smlouvy odstoupil během 14 denní zákonné lhůty a pak bezdůvodně odkládal zaslání zboží zpět k prodejci. Pokud se tak stane, bude to vykládáno změna vůle zákazníka zboží vrátit a žádost o vrácení zboží bude zrušena. Pokud zákazník přesto zboží odešle zpět k prodejci např. 10 dnů po podání žádosti o vrácení zboží, bude se postupovat jako v případě neoprávněné reklamace.

Zboží vrácené ve 14ti denní lhůtě + reklamace zasílejte na adresu:

Preko,spol.s r.o., U Záběhlického zámku 48/13, 106 00  Praha 10.

 

Bohužel nepřijímáme zpět spodní prádlo - jedná se o kalhotky a kojící podprsenky!! Z hygienických důvodů nelze vrátit spodní prádlo zakoupené  v našem e-shopu!

Ostatní oblečení, které je vraceno během prvních 14 dnů musí mít tyto náležitosti:

 • čisté
 • nepoužité
 • nepoškozené
 • nenošené
 • v původním obalu
 • v původním stavu
 • s původním štítkem výrobce
 • zakoupené v internetovém obchodě

 Zboží (oblečení), které je reklamováno od 15 dne záruční doby musí: 

 • čisté
 • nepoškozené
 • bez úprav

V případě nesplnění těchto podmínek bude žádost o vrácení zamítnuta, a posuzována jako neoprávněná reklamace.

Absolutně nekompromisně bude postupováno v případech, kdy reklamované zboží nebude splňovat zásady obecné hygieny (Vyhláška 91/1984 Sb., o opatřeních proti přenosným nemocem).

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat