Vážení zákazníci,

Vzhledem k nastalé situaci a minimalizování rizika Vás žádáme, abyste co nejvíce využívali úhradu bankovním převodem. Nejen, že kurýr od Vás u zásilkoven a jiných společností nepřevezme hotovost, ale je platba pouze kartou je nejlepší volit variantu bankovního převodu, kde poté dojde jen k předání balíčku!!!

od 11.3.2020 do 31.3.2020 u nás probíhá akce na poštovné zdarma od 799,- Kč. Nechte si balíček od nás donést až ke dveřím a užívejte dne. 

Vzhledem k nařízením vlády a nejasné situaci co se týče výdejních míst budeme nuceni přistoupit k utlumení zásilek přes výdejní místa Zásilkovna. Z tohoto důvodu Vás v současné chvíli žádáme o využití kurýra.

Vám v současné době nabízíme Zásilkovna- kurýr po ČR. Parametry zásilek zůstávaji beze změny a cena je 79,- Kč převodem. V případě dobírky se jedná o částku 119,- Kč. 

Přejeme příjemné nákupy na www.bejbyboom.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

AKCE-DOPRAVA ZDARMA

Eagle hluboká korba 2020

Kód:i10_A6490
Výrobce:Hauck
Dostupnost:7 dnů
barevná kombinace:
 ks
Cena: 3 699 Kč

Eagle hluboká korba 2020

  • Hluboká kobra pro kočárek Eagle 4S
  • Vč. Fusak a síť proti komárům 2v1
  • Měkké čalounění
  • Vč. Boudy, nánožníku a matrace
  • Montáž bez adaptéru na rám kočárku

 

PERFEKTNÍ DOPLNĚK

pro kočárek Eagle 4S


S touto pohodlnou hlubokou kourbou lze sportovní kočárek Eagle 4S používat od narození. Korba krásně plyšová a jemně polstrovaná, to poskytuje novorozencům komfort a pohodlí.

 

 

KOMPLETNÍ VYBAVENÍ


Dodává se s měkkou boudou, matrací, měkkou vnitřní podšívkou, fusakem 2v1 (vyplývajícím z potahu vany a samostatným potahem sedadla pro kočárky) a univerzální sítí proti komárům. Korba se jednoduše namontuje bez adaptéru přímo na podvozek.

 

 

OPTIMÁLNÍ chráněný


Velká sluneční clona s odolná proti UV záření má mimořádně širokou sluneční clonu a chrání malý poklad za každého počasí. Po otevření zipu na boudě se objeví okénko  ze síťoviny, které zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu.

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat