Vážení zákazníci,

Vzhledem k nastalé situaci a minimalizování rizika Vás žádáme, abyste co nejvíce využívali úhradu bankovním převodem. Nejen, že kurýr od Vás u zásilkoven a jiných společností nepřevezme hotovost, ale je platba pouze kartou je nejlepší volit variantu bankovního převodu, kde poté dojde jen k předání balíčku!!!

od 11.3.2020 do 31.3.2020 u nás probíhá akce na poštovné zdarma od 799,- Kč. Nechte si balíček od nás donést až ke dveřím a užívejte dne. 

Vzhledem k nařízením vlády a nejasné situaci co se týče výdejních míst budeme nuceni přistoupit k utlumení zásilek přes výdejní místa Zásilkovna. Z tohoto důvodu Vás v současné chvíli žádáme o využití kurýra.

Vám v současné době nabízíme Zásilkovna- kurýr po ČR. Parametry zásilek zůstávaji beze změny a cena je 79,- Kč převodem. V případě dobírky se jedná o částku 119,- Kč. 

Přejeme příjemné nákupy na www.bejbyboom.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

AKCE-DOPRAVA ZDARMA

Eagle hluboká korba 2020

Kód:i10_A6490
Výrobce:Hauck
Dostupnost:7 dnů
barevná kombinace:
 ks
Cena: 3 699 Kč

Eagle hluboká korba 2020

  • Hluboká kobra pro kočárek Eagle 4S
  • Vč. Fusak a síť proti komárům 2v1
  • Měkké čalounění
  • Vč. Boudy, nánožníku a matrace
  • Montáž bez adaptéru na rám kočárku

 

PERFEKTNÍ DOPLNĚK

pro kočárek Eagle 4S


S touto pohodlnou hlubokou kourbou lze sportovní kočárek Eagle 4S používat od narození. Korba krásně plyšová a jemně polstrovaná, to poskytuje novorozencům komfort a pohodlí.

 

 

KOMPLETNÍ VYBAVENÍ


Dodává se s měkkou boudou, matrací, měkkou vnitřní podšívkou, fusakem 2v1 (vyplývajícím z potahu vany a samostatným potahem sedadla pro kočárky) a univerzální sítí proti komárům. Korba se jednoduše namontuje bez adaptéru přímo na podvozek.

 

 

OPTIMÁLNÍ chráněný


Velká sluneční clona s odolná proti UV záření má mimořádně širokou sluneční clonu a chrání malý poklad za každého počasí. Po otevření zipu na boudě se objeví okénko  ze síťoviny, které zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu.

 

 

Vyberte prosím variantu produktu
pokračovat
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat