Více hodnocení

Od 7.7.2020 bude znovu možnost si zboží osobně vyzvednout na naší adrese v Praze 10. Platba bude opět bankovní převodem nebo platební kartou při osobním odběru. Návod, jak se k nám dostat, kde přesně nás najdete bude uveden na našich stránkách a zaslán i emailem. 

Nejsme klasický obchod, ale zatím pouze jen výdejní místo.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné nákupy.

Bejbyboom.cz

 

 

 

 

 

Hodnocení Heuréka

KAARSGAREN 2v1 Bílé prostěradlo a chránič matrace 70x140cm

Kód:10979
Výrobce:KAARSGAREN
Dostupnost:skladem
Ušetříte:200 Kč (50%)
 ks Běžná cena: 399 Kč
Cena: 199 Kč

Bílé prostěradlo vyrobené z Tenclu®. Tencel® je přírodní materiál na bázi celulosy získané z eukalyptových stromů. Má 3 krát větší absorpční schopnost než bavlna. Má výborné termoregulační schopnosti, je přirozeně antibakteriální a hedvábně hladký. Chránič je ze 100 % polyurethanu, který je nepropustný, proto zaručuje výbornou ochranu matrace, přitom je prodyšný a tak nepůsobí nadměrné pocení. Rozměr prostěradla je 60 x 120 cm. Praní na 60°C.

Technický popis:


Popis výrobku - 2v1 prostěradlo a chránič matrace: - Kvalitní chránič matrace ušitý jako prostěradlo do gumy. - Vnější strana Tencel®, vnitřní strana 100% polyuretan. - Praní na 60°C. - Tencel® má vysokou savost, je antibakteriální a termoregulační. - Vyrábíme v ČR. - Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o. Rozměr: 70x140 cm. Složení: povrch - Tencel®, chránič - 100% polyuretan.

Zpracování dat
Schovat