Od 16.3.2018 spouštíme osobní odběr v sídle naší společnosti. Vzhldem k tomu, že se nejedná o klasickou prodejnu pouze sklady zboží bude možné vyzvednout po telefonické domluvě. Zatím nebude možný nákup přímo na místě. 

Platba za zboží proběhne buď převodem na účet nebo platební kartou při osobním odběru. Nepřijímáme hotovost. Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že Vám alespoň tímto krokem zpříjemníme nákup zboží na našem e-shopu.

Tým Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

KAARSGAREN Modrá flísová deka se svítícím medvídkem

Kód:10210
Výrobce:KAARSGAREN
Dostupnost:V pracovní dny zasíláme do 24 hodin
 ks
Cena: 180 Kč

Klasická modrá fleece deka do kočárku s výšivkou medvídka, který ve tmě svítí - fosforeskuje. Rozměr deky je 85 x 90cm. Fleece má úpravu proti žmolkování. Tato dětská deka je vhodná do teplejšího počasí. Popis výrobku - dětská fleece deka: - Kvalitní dětská flísová deka. - Využití všude - kočárek, postýlka, auto, velká postel, náručí. - Deka je vyrobená z nejkvalitnějšího fleece materiálu s micro-anti-peeling úpravou, tato úprava zajištuje, že se na dece netvoří žmolky. - Praní na 30°C. - Rozměr cca 85 x 90 cm. - Deka je vyrobená v ČR. - Deka je atestovaná v ČR a vyhovuje normám pro dětské výrobky do tří let v celé EU. - Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o. Rozměr: 85 x 90 cm. Materiál: 100% polyester.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz