Od 16.3.2018 spouštíme osobní odběr v sídle naší společnosti. Vzhldem k tomu, že se nejedná o klasickou prodejnu pouze sklady zboží bude možné vyzvednout po telefonické domluvě. Zatím nebude možný nákup přímo na místě. 

Platba za zboží proběhne buď převodem na účet nebo platební kartou při osobním odběru. Nepřijímáme hotovost. Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že Vám alespoň tímto krokem zpříjemníme nákup zboží na našem e-shopu.

Tým Bejbyboom.cz

 

Osobní odběr Praha 10

Prací prostředek tekutý All Natural 1l

Kód:i160_CG51001
Dostupnost:72 hodin
Ušetříte:10 Kč (7%)
 ks Běžná cena: 134 Kč
Cena: 124 Kč
Antibakteriální prací prostředek Nuby All Natural je přírodní a netoxický. Ať už perete špinavé pleny pro opakované použití, nebo každodenní oblečení rodiny, Můžete si být jisti, že vaše rodina není vystavena škodlivým chemikáliím. - kompletně přírodní - obsahuje přírodní výtažek z pomeranče Murcia - Citroganix (má antibakteriální účinky) - čistí těžko znečištěné věci, dokonce i pleny pro opakované použití - jemný na citlivou pokožku - netoxický - ekologicky šetrný - obsahuje aviváž - 99,99% účinnost proti bakterii - možnost použití pro ruční praní i do pračky - řada Citroganix nabízí optimální, naprosto přirozenou a přírodní pomoc, jak dosáhnout nejlepšího prostředí pro vaše dítě Rozměry produktu: 26 cm x 31 cm x 28 cm Proč si vybrat 100 % přírodní výrobky bez toxinů? Všechny prováděné testy, nemluvě o zdravém rozumu, vedou k jedinému závěru: toxiny přítomné ve většině běžných čistících přípravcích, jsou škodlivé pro dítě. Některé z nich mohou přinést dlouhodobé vážné zdravotní problémy.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat