Bio Pyré zeleninové rizoto

Kód:i236_RDM1207
Dostupnost:Skladem
 ks
Cena: 47 Kč

Ingredience: voda, mrkev*23%, květák*16%, rýže*4,5%, zelený hrášek*4%, sýr*3%, koření: česnek*, kopr*, petržel*. *-organické ingredience. Sterilizováno. Připraveno ke konzumaci. Před otevřením řádně protřepte a ohřejte. Začněte s malými porcemi a postupně je zvětšujte.

 

Skladování: před otevřením – při pokojové teplotě, po otevření – skladujte v chladničce a spotřebujte do 48h. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, nekonzumujte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout. Bez ftalátů. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Bez lepku. Bez přidaných konzervačních látek a soli. Bez umělých ochucovadel.

 

 

100g výrobku obsahuje:

Energetická hodnota

52kcal/219kJ

Tuky

1,7g

-z toho nasycené mastné kyseliny

1,0g

Sacharidy

6,7g

-z toho cukry

1,1g

Bílkoviny

2,3g

Vláknina

0,4g

Sůl

0,48g

 

 

Rūdolfs je značka prémiových organických dětských výživ od lotyšského výrobce Lat Eko Food Ltd. Výživy Rūdolfs jsou 100% přírodní, neobsahují žádné přidané látky, umělé cukry, zahušťovadla a ani konzervační přísady. Recepty jsou vyvíjeny ve spolupráci s dětskými lékaři a specialisty na zažívání, čímž je zaručena jejich vysoká nutriční hodnota. Suroviny pro výrobu odebírá společnost Rūdolfs pouze od pečlivě vybíraných certifikovaných organických farem. Každý krok výroby je navíc podrobován přísné kontrole kvality, což výrobce dokládá několika certifikacemi kvality a bezpečnosti.Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat