Vážení zákazníci,

Vzhledem k nastalé situaci a minimalizování rizika Vás žádáme, abyste co nejvíce využívali úhradu bankovním převodem. Nejen, že kurýr od Vás u zásilkoven a jiných společností nepřevezme hotovost, ale je platba pouze kartou je nejlepší volit variantu bankovního převodu, kde poté dojde jen k předání balíčku!!!

od 11.3.2020 do 31.3.2020 u nás probíhá akce na poštovné zdarma od 799,- Kč. Nechte si balíček od nás donést až ke dveřím a užívejte dne. 

Vzhledem k nařízením vlády a nejasné situaci co se týče výdejních míst budeme nuceni přistoupit k utlumení zásilek přes výdejní místa Zásilkovna. Z tohoto důvodu Vás v současné chvíli žádáme o využití kurýra.

Vám v současné době nabízíme Zásilkovna- kurýr po ČR. Parametry zásilek zůstávaji beze změny a cena je 79,- Kč převodem. V případě dobírky se jedná o částku 119,- Kč. 

Přejeme příjemné nákupy na www.bejbyboom.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

AKCE-DOPRAVA ZDARMA

Set lehátko a deka na hraní - Opice

Kód:i160_6072511079
Dostupnost:72 hodin
Ušetříte:135 Kč (8%)
 ks Běžná cena: 1 661 Kč
Cena: 1 526 Kč
LEHÁTKO Vaše miminko bude milovat toto roztomilé houpátko od Bright Stars. Děťátko upoutá hrazdička s dvěma hračkami rozvíjejícími dětskou představivost. Hrazdičku je možné odnímat jednou rukou, což usnadňuje přístup maminek k děťátku. Sedací část lze vyjmout a dát do pračky, což umožňuje snadno udržovat houpačku v čistotě. Tříbodový bezpečnostní pás a protiskluzové nožičky zajišťují bezpečnost dítěte. - umožňuje houpání děťátka tam a zpět, čímž ho uklidní - umožňuje nastavení pevné polohy pro batole - odnímatelná hrací hrazdička, součástí jsou 2 hračky - 3-bodový bezpečnostní pás - hluboké a pohodlné sedadlo udržuje dítě klidné a šťastné - jednoduchá montáž - vhodné pro děti do 9 kg Rozměry výrobku: 53,3 cm x 48,3 cm x 42,2 cm DEKA NA HRANÍ Hravé místo, které dopřeje vašemu miminku zábavu a hodně her podporujících jeho rozvoj a smyslovou stimulaci. Stačí zmáčknout hračku, která hraje 20+ minút melodie. Součástí je i bezpečnostní zrcátko, které podporuje u miminka sebepoznání. Hračky jsou přizpůsobeny i na přenášení a můžete je připnout k většině autosedaček a kočárků. Okouzlí vás i krásný design deky plný pestrých barev. Deka se snadno udržuje v čistotě a lze ji prát v pračce. Odnímatelné hrazdičky umožní deku jednoduše složit a uskladnit, tak aby nezabrala mnoho místa. - nabízí spoustu her podporujících rozvoj a smyslovou stimulaci miminka - obsahuje 5 hračky - hračky jsou přizpůsobeny i na přenášení a můžete je připnout k většině autosedaček a kočárků - deka se snadno udržuje v čistotě a lze ji prát v pračce - vyžaduje 2 baterie typu AA, které nejsou součástí balení - vhodná pro děti od narození Rozměry produktu: 45,7 cm x 58,4 cm x 7,9 cm
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat