Více hodnocení

Od 7.7.2020 bude znovu možnost si zboží osobně vyzvednout na naší adrese v Praze 10. Platba bude opět bankovní převodem nebo platební kartou při osobním odběru. Návod, jak se k nám dostat, kde přesně nás najdete bude uveden na našich stránkách a zaslán i emailem. 

Nejsme klasický obchod, ale zatím pouze jen výdejní místo.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné nákupy.

Bejbyboom.cz

 

 

 

 

 

Hodnocení Heuréka

Nosítko BabyBjörn Original Spirit Black Diamond

Kód:60-023071E3
Výrobce:BabyBjörn
Dostupnost:Skladem
Ušetříte:455 Kč (22%)
 ks Běžná cena: 2 090 Kč
Cena: 1 635 Kč

Klasika od BabyBjörnu v zářivých barvách


Šedá perla


Baby Carrier Original Spirit nese Vaše dítě bezpečně a blízko Vás zatímco nechává Vaše ruce volné. Tento model je stejný jako mnohokrát oceněná klasika Baby Carrier Original Classic.
Nosítko je velmi snadné na použití, můžete si jej snadno sami nandávat i sundávat a všechna nastavení jsou umístěna pohodlně na přední straně.
Stejně jako všechna naše ostatní nosítka, i toto bylo vyvinuto ve spolupráci s lékařskými odborníky tak, aby vyhovovalo dětem.


Originál v osmi jasných barvách
Toto nosítko je stejný model jako Original Classic, ale můžete si ho koupit v osmi různých zářivých barvách. Přední strana nosítka je barevná, ramenní pásy jsou černé.

Ergonomický design pro pohodlí dítěte
Nosítko je ergonomicky navrženo a poskytuje správnou oporu pro hlavičku, záda a zadeček již od narození. Podpora hlavičky je nastavitelná, a když je Vaše dítě starší a dokáže již hlavičku udržet samo, můžete ho nosit čelem dopředu a podporu pro hlavičku ohnete.

Bezpečné a komfortní
Design nosítka je velmi dobře promyšlený a umožňuje Vám nosit své dítě bezpečně a blízko sebe zatímco je i velmi snadné na použití. Nosítko si můžete snadno sami nandávat i sundávat, a všechna nastavení jsou umístěna pohodlně na přední straně. A navíc, přední zapínání je navrženo tak, že své dítě můžete pohodlně odepnout, aniž byste jej vzbudili.

Upřesnění


Věk
Od narození (minimálně 3,5 kg a 53 cm) až do 11 kg.

Materiály
Látka je 100% bavlna. Textilie, které přichází do styku s dítětem, jsou testovány a schváleny podle Oeko - Tex Standard 100, Třída 1 pro dětské výrobky. Jsou garantovaně bezpečné pro citlivou dětskou pokožku a nemohou způsobit alergie.

Péče
Prát v pračce na 40° C. Perte samostatně s jemným mycím prostředkem, bez bělicích prostředků.

Poznámka
Když je dítě starší, a udrží již hlavičku samo vzpřímenou, může být hlavová část nosítka ohnuta a dítě nošeno čelem dopředu.

Doporučené doplňky:

  • Bryndáky - k dispozici v bílé, růžové, modré a černé barvě
  • Přikrývky - k dispozici v šedé, modré a černé barvě

 

V klasickém nosítku BabyBjörn® Original je vaše dítě v bezpečí a máte je u sebe, zatímco vyřizujete každodenní záležitosti.

  • Úžasné barvy
  • Ergonomicky navržené pro pohodlí dítěte
  • Bezpečné a komfortní
Zpracování dat
Schovat